Liderzy

Barbara Wawrzyniak

Radca prawny

Barbara Wawrzyniak

Absolwentka Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą oraz Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Studentka prawa na Uniwersytecie w Oviedo w Hiszpanii. W trakcie studiów aktywnie uczestniczyła w pracach Studenckiej Poradni Prawa Uniwersytetu w Poznaniu udzielając nieodpłatnych porad prawnych.

W 2011 r. ukończyła aplikację radcowską prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych we Wrocławiu uzyskując tytuł radcy prawnego. Praca dla administracji skarbowej oraz udział w realizacji dużych projektów Kancelarii BSO Prawo & Podatki, m.in. z zakresu tworzenia i przekształceń spółek kapitałowych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, dały jej możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Jest autorką licznych publikacji koncentrujących się na prawie pracy i prawie handlowym. Prowadzi szkolenia z zakresu prawa cywilnego materialnego i procesowego oraz prawa pracy.

  • specjalista w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń, w szczególności transgranicznego prawa pracy i delegowania pracowników;
  • doradca w zakresie tworzenia, przekształceń, likwidacja spółek kapitałowych, jak również bieżącej obsługi korporacyjnej;
  • doradca w zakresie nieruchomości i prawa budowlanego, w szczególności obsługi transakcji nabywania nieruchomości oraz procesów budowlanych.
  • specjalista w zakresie prawa turystycznego.

Języki obce


niemiecki, hiszpański, angielski

 
Wybrane publikacje

Obszary współpracy
Prawo handlowe i prawo spółek Prawo Pracy Restrukturyzacja | Upadłość