KARIERA

Dołącz do zespołu

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU

Sprawdź, czy wszystkie dokumenty wymagane w ogłoszeniu są przygotowane prawidłowo, a następnie korzystając z formularza prześlij je do nas. Jeżeli chcesz się pochwalić dodatkowymi osiągnięciami, możesz dołączyć stosowne dokumenty do korespondencji. Pamiętaj, by wypełniając formularz wybrać odpowiednie stanowisko. 

Inne formy kontaktu? Możesz skorzystać z faksu +48 71 346 70 90 kierując korespondencję do Departamentu HR bądź przesłać do nas swoje zgłoszenie e-mailem na adres rekrutacja@bramorski.com.

Formularz


List motywacyjny
CV
Plik do wgrania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BSO Prawo & Podatki Bramorski Szermach i Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka komandytowa oraz BSO Outsourcing Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą przy ul. Rzeźniczej 32-33, 50-130 Wrocław, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.