KARIERA

Dołącz do zespołu

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU

Sprawdź, czy wszystkie dokumenty wymagane w ogłoszeniu są przygotowane prawidłowo, a następnie korzystając z formularza prześlij je do nas. Jeżeli chcesz się pochwalić dodatkowymi osiągnięciami, możesz dołączyć stosowne dokumenty do korespondencji. Pamiętaj, by wypełniając formularz wybrać odpowiednie stanowisko. 

Inne formy kontaktu? Możesz skorzystać z faksu +48 71 346 70 90 kierując korespondencję do Departamentu HR bądź przesłać do nas swoje zgłoszenie e-mailem na adres rekrutacja@bramorski.com.

Formularz


List motywacyjny
CV
Plik do wgrania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanej ofercie pracy. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Odmowa podania danych osobowych jest równoznaczna z brakiem możliwości uczestniczenia w rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności BSO Prawo & Podatki (http://bramorski.com/polityka-prywatnosci-bso-prawo-podatki/), w szczególności wiem jakie prawa przysługują mojej osobie w związku z przetwarzaniem danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanej ofercie pracy, dla celów przyszłych rekrutacji. Odmowa podania danych osobowych jest równoznaczna z brakiem możliwości uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności BSO Prawo & Podatki (http://bramorski.com/polityka-prywatnosci-bso-prawo-podatki/), w szczególności wiem jakie prawa przysługują mojej osobie w związku z przetwarzaniem danych osobowych.